SEZON 2026

Speed Steel 2026 czas zacząć!

Zapisy ruszyły!

POZNAJ FORMAT

SPEED STEEL

Szybkość | Precyzja | Celność | Skupienie.

Te kilka słów określają jak wygląda dobry Speed Steel.

Już 5 rok z rzędu organizujemy dla Was turniej Speed Steel – najlepsze zawody w strzelaniu do blach!

Doświadczeni zawodnicy wiedzą, że każda z tych cech jest równie ważna. Rada dla początkujących? Nie obawiaj się wystartować, to jest fantastyczna konkurencja dla wszystkich rozpoczynających przygodę ze strzelaniem dynamicznym.

Klasy sprzętowe, wyposażenie i procedury są takie same jak w IPSC. Ale na dla tych którzy dopiero zaczynają jest zdecydowanie prostsze. Stajesz w boksie startowym i na sygnał timera ostrzeliwujesz 5 gongów. Masz 5 przebiegów na każdym torze i jeden najgorszy przebieg jest odrzucany. Zrobisz to szybko – super! Zrobisz to wolniej – też dobrze!

Najważniejsze abyś spróbował a szybko pokochasz tę konkurencję. Ćwicz – strzelaj coraz szybciej i lepiej – zostań mistrzem Speed Steel!

POCZUJ SMAK RYWALIZACJI

GALERIA ZDJĘĆ Z ZAWODÓW

SEZON 2026

TABELA WYNIKÓW

Pistolet Standard

MIEJSCEZAWODNIKWYNIK (%)CZASSTAGE 1STAGE 2STAGE 3STAGE 4STAGE 5
1Kliś, Paweł100.0078.3218.2513.1616.5212.7217.67
2Musiałczyk, Robert88.6188.3921.0514.1520.0614.3618.77
3Syska, Filip82.7294.6820.4617.4722.0415.1019.61
4Bryś, Mateusz75.37103.9221.8718.1026.9316.4420.58
5Piętka, Grzegorz73.53106.5120.0920.7126.7517.4321.53
6Pieniążek, Tymoteusz71.19110.0123.1324.1021.1415.0726.57
7Antończyk, Maciej68.09115.0225.7319.5928.6819.2221.80
8Kryska, Bartosz49.77157.3639.3228.8134.8221.5832.83
9Sledz, Magdalena39.18199.8857.9028.7748.1122.6642.44
10SZOSTAK, ADRIAN35.52220.4744.7527.0057.6421.9669.12
11Hilczer, Andrzej34.33228.1150.6942.1054.5932.5948.14
12Rutkowski, Maciej24.30322.2590.5725.1399.4619.9987.10
13Boronczyk, Krzysztof--38.1025.0667.06-30.21
MIEJSCEZAWODNIKWYNIK (%)CZASSTAGE 1STAGE 2STAGE 3STAGE 4STAGE 5
1Bryś, Mateusz100.00108.6433.5717.6116.4520.3620.65
2Syska, Filip99.44109.2526.7418.8613.8927.3822.38
3Piętka, Grzegorz95.15114.1827.1720.9720.7520.5424.75
4Modzelewski, Wiktor91.78118.3728.2421.9416.9326.3524.91
5Lekstan, Andrzej88.26123.0929.8922.4518.7628.4423.55
6Stefaniak, Iwo80.71134.6029.2821.1023.3836.0024.84
7Antończyk, Maciej69.87155.4843.6222.3719.1737.8132.51
8Śledź, Magdalena61.56176.4743.4031.3325.9444.1731.63
9Żaworonkow, Dymitr57.88187.7046.5232.8027.6039.9540.83
10Łuczak, Roman53.95201.3965.0744.8827.3834.3129.75
11Hilczer, Andrzej36.79295.2761.1638.8833.76105.4456.03
12Katarzyna, Frąszczak----28.30--
MIEJSCEZAWODNIKWYNIK (%)CZASSTAGE 1STAGE 2STAGE 3STAGE 4STAGE 5
1Musiałczyk, Robert100.0084.2922.2014.6311.5516.9918.92
2Mioduszewski, Tomasz91.6292.0016.6417.4311.7622.2223.95
3Piętka, Grzegorz83.84100.5421.9817.1015.4224.0422.00
4Bryś, Mateusz81.17103.8520.1017.8412.4528.9624.50
5Syska, Filip77.50108.7623.5520.5215.9526.0222.72
6Lekstan, Andrzej70.86118.9530.9617.9216.0130.5123.55
7Stefaniak, Iwo70.65119.3118.4421.3415.8440.9022.79
8Luczak, Roman58.62143.8029.5724.7420.0334.9734.49
9Boronczyk, Krzysztof55.29152.4535.3922.7325.4336.3332.57
10Frąszczak, Katarzyna53.52157.4934.2029.5421.6731.8640.22
11Suszalski, Kamil48.63173.3324.7135.7020.6545.3846.89
12Hilczer, Andrzej45.72184.3734.6332.5930.1347.8539.17
13Rajczykowski, Darek32.63258.3254.3550.1321.7065.2866.86
14Wolny, Rafal31.53267.3589.4029.0728.8742.3677.65
15Nagły, Paweł-----62.5563.86
16Pawlak, Justyna--46.53----
17Szczepański, Adam-----90.32-
MIEJSCEZAWODNIKWYNIK (%)CZASSTAGE 1STAGE 2STAGE 3STAGE 4STAGE 5
1Syska, Filip100.0085.8321.2414.6518.2618.3413.34
2Bryś, Mateusz90.5594.7920.1517.4519.4023.2614.53
3Musiałczyk, Robert86.6399.0824.2219.4219.4119.3716.66
4Piętka, Grzegorz82.56103.9620.8719.5722.0224.7116.79
5Dudała, Jarosław81.84104.8821.5719.6721.7421.4120.49
6Jóźwik, Marek77.01111.4523.5217.5121.7424.3124.37
7Michałek, Łukasz69.90122.7922.5823.8028.3128.4619.64
8Kielak, Artur65.49131.0532.5120.3628.4129.1520.62
9Malcharek, Roman47.41181.0336.4241.7038.7837.2126.92
10Tokarczyk, Mirosław38.09225.3639.5746.0642.0767.4930.17
11Nizioł, Artur--52.57----
MIEJSCEZAWODNIKWYNIK (%)CZASSTAGE 1STAGE 2STAGE 3STAGE 4STAGE 5
1Syska, Filip100.0089.9223.1313.0020.6918.1514.95
2Musiałczyk, Robert84.97105.8325.4816.2625.4819.5119.10
3Dudała, Jarosław79.04113.7630.5418.2625.1619.2520.55
4Bryś, Mateusz78.62114.3822.9315.9223.8425.4226.27
5Piętka, Grzegorz77.85115.5028.7519.4623.4821.5122.30
6Jóźwik, Marek68.43131.4029.5619.0333.7023.8525.26
7Pasieka, Piotr63.77141.0032.5422.1729.8231.2025.27
8Waśniowski, Łukasz58.12154.7130.8722.9440.8429.2830.78
9Michalek, Lukasz54.99163.5357.1723.4329.6630.3922.88
10Dąbek, Arkadiusz46.78192.2037.6955.0834.2737.7427.42
11Dudek, Ireneusz45.01199.8044.3530.2444.0544.4036.76
12Skrodzki, Łukasz29.44305.4376.4132.0078.6455.6962.69
13Guzy, Michał26.24342.7375.3242.6997.6369.4757.62
14“Dave”, dawid21.49418.4290.0071.9894.4968.5893.37
15Kuś, Krzysztof--49.1838.90---
SEZON 2026

TABELA WYNIKÓW

Pistolet Production

MIEJSCEZAWODNIKWYNIK (%)CZASSTAGE 1STAGE 2STAGE 3STAGE 4STAGE 5
1Syska, Filip100.0080.9819.0113.4919.1011.7717.61
2Linard, Marek88.9091.0921.9317.4921.3312.5617.78
3Grygierek, Marcin75.19107.7024.3917.3426.4614.8824.63
4Zamarski, Aleksander74.45108.7722.2817.6924.8616.6427.30
5Frydel, Paweł74.05109.3627.1120.4024.4815.8721.50
6Dunin-Wąsowicz, Radosław72.75111.3223.3018.0128.0614.4927.46
7Rosa, Grzegorz72.21112.1425.9719.4727.4216.7822.50
8Tomaszewski, Mateusz63.22128.0929.6722.0130.4817.7828.15
9Tomsia, Marcin55.15146.8331.3023.1236.9417.8637.61
10Rutkowski, Przemysław54.86147.6234.6424.2035.8422.6630.28
11Wypior, Piotr54.76147.8832.9222.3544.9317.0830.60
12Tomsia, Magdalena47.68169.8436.6828.9241.0827.4735.69
13Ślusarczyk, Filip39.44205.3269.5231.8944.9421.7337.24
14Zaremba, Rafał38.55210.0543.7931.1457.5025.6951.93
15Mikolajczyk, Dawid29.30276.3646.9825.3684.4536.6982.88
MIEJSCEZAWODNIKWYNIK (%)CZASSTAGE 1STAGE 2STAGE 3STAGE 4STAGE 5
1Syska, Filip100.0087.7622.5515.5613.6618.7317.26
2Orłowski, Adam86.66101.2725.7118.3315.4920.7920.95
3Linard, Marek85.92102.1425.4719.1516.3522.2818.89
4Rosa, Grzegorz79.56110.3129.1221.3918.1922.9018.71
5Dunin-Wąsowicz, Radosław74.58117.6725.8221.2817.8026.4126.36
6Grygierek, Marcin69.58126.1230.5117.6419.8929.3028.78
7Walasz, Artur68.80127.5535.4924.9218.6530.4618.03
8Tomaszewski, Mateusz67.94129.1833.3021.7322.7222.7928.64
9Zamarski, Aleksander67.37130.2734.6823.7119.1826.6526.05
10Jarosz, Krystian61.18143.4530.9128.2818.2229.9336.11
11Frydel, Paweł60.18145.8432.2524.2220.3731.0437.96
12Książek, Maciej59.86146.6131.2329.8423.4733.7728.30
13Opiłka, Mieszko Norbert58.84149.1532.5424.6322.5535.6433.79
14Wypiór, Piotr56.13156.3531.2123.4020.4737.3643.91
15Orlowski, Yan51.36170.8743.2832.6126.1135.5733.30
16Ślusarczyk, Filip50.73172.9839.8028.2542.9929.4532.49
17Kryska, Bartosz50.52173.7237.0128.5124.4635.0148.73
18Kinasz, Wojtek45.71192.0052.3125.5938.5335.5939.98
19Zaremba, Rafał26.90326.2681.2162.0045.1358.8679.06
MIEJSCEZAWODNIKWYNIK (%)CZASSTAGE 1STAGE 2STAGE 3STAGE 4STAGE 5
1Syska, Filip100.0081.2917.8714.4612.6818.6517.63
2Stanowski, Michał92.2488.1317.8913.5512.0926.4718.13
3Głuc, Maciej80.96100.4122.9516.7518.0520.2222.44
4Kubica, Arkadiusz78.65103.3621.3619.3413.5426.7922.33
5Walasz, Artur77.97104.2620.7120.2214.5828.3920.36
6Frydel, Paweł73.96109.9123.3618.6917.5528.5521.76
7Dunin-Wąsowicz, Radosław73.02111.3322.2617.8315.2528.7227.27
8Zamarski, Aleksander68.66118.4027.8420.7319.2323.0427.56
9Tomaszewski, Mateusz60.76133.7830.7021.1719.4433.2829.19
10Wypiór, Piotr58.48139.0128.2727.0818.4237.3227.92
11Dunin-Wąsowicz, Krzysztof57.86140.5028.3622.8425.4528.8035.05
12Książek, Maciej56.55143.7432.7623.0218.2131.2938.46
13Cebula, Tomasz50.81159.9827.3824.6818.1453.6036.18
14Ślusarczyk, Filip44.04184.5751.3927.0922.5549.0534.49
15SZOSTAK, ADRIAN38.75209.7634.2132.6222.2061.4959.24
MIEJSCEZAWODNIKWYNIK (%)CZASSTAGE 1STAGE 2STAGE 3STAGE 4STAGE 5
1Stanowski, Michał100.0085.0918.8815.2817.7118.4014.82
2Głuc, Maciej98.9585.9916.7718.7515.5918.9515.93
3Orłowski, Adam90.2694.2720.0415.0620.1120.8818.18
4Linard, Marek80.75105.3722.7820.4520.7223.6917.73
5Walasz, Artur74.75113.8321.7222.0918.8830.7520.39
6Syska, Filip72.32117.6628.1820.1525.2626.6917.38
7Zamarski, Aleksander69.70122.0824.4322.1326.9729.8118.74
8Książek, Maciej68.87123.5629.5321.6424.7829.5018.11
9Jóźwik, Marek68.39124.4230.8325.5323.9826.9417.14
10Frydel, Paweł66.89127.2027.4523.5826.7228.0721.38
11Markowski, Łukasz65.88129.1524.6927.1925.7932.0419.44
12Wypiór, Piotr65.68129.5525.9525.4026.7129.9621.53
13Ślusarczyk, Filip63.25134.5429.4624.1722.6228.5829.71
14Kryska, Bartosz44.89189.5734.3639.5636.7257.4121.52
15SZOSTAK, ADRIAN40.46210.3341.5222.1939.4574.1333.04
16Rozlach, Piotr39.72214.2345.6741.1937.6952.8036.88
17Orłowski, Jan36.21235.0074.9044.1237.8252.1626.00
MIEJSCEZAWODNIKWYNIK (%)CZASSTAGE 1STAGE 2STAGE 3STAGE 4STAGE 5
1Syska, Filip100.0096.3822.1314.6419.6323.1416.84
2Głuc, Maciej99.9996.3923.8515.6418.7822.1615.96
3Linard, Marek87.99109.5328.1818.5721.0022.0319.75
4Kubica, Arkadiusz86.84110.9926.0016.3221.6921.6225.36
5Cebula, Tomasz79.31121.5332.2620.6823.2923.3121.99
6Szmyrgałło, Wiktor77.91123.7130.0018.9228.4623.6322.70
7Zamarski, Aleksander75.90126.9928.3616.9029.3727.0425.32
8Frydel, Paweł75.76127.2229.6620.8128.9122.1425.70
9Dunin-Wąsowicz, Krzysztof69.05139.5728.5219.9034.9929.0827.08
10Szuba, Grzegorz60.70158.7741.8722.3526.3344.6223.60
11Szostak, Adrian60.14160.2641.7627.0534.1729.4427.84
12Wypiór, Piotr53.36180.6349.0725.6448.6132.2325.08
13Lechowska, Magdalena47.31203.7461.3225.1645.6735.5436.05
14Rozlach, Piotr43.28222.6843.3037.1764.0942.1635.96
15Leszczyńska, Anna32.85293.3964.7633.8472.0156.5866.20
16(DQ) Opiłka, Mieszko NorbertDQ------
SEZON 2026

TABELA WYNIKÓW

Pistolet Open

MIEJSCEZAWODNIKWYNIK (%)CZASSTAGE 1STAGE 2STAGE 3STAGE 4STAGE 5
1Kliś, Paweł100.0060.6612.3510.5212.729.4415.63
2ŁOSIEWICZ Optics, Andrzej83.8072.3914.1712.7515.1910.0920.19
3Samad, Rajai74.6881.2319.2814.9316.6012.6317.79
4Gołuszek, Gabriel73.2782.7917.7415.1018.5613.9317.46
5Olichwiruk, Wojciech70.9685.4917.5016.5221.3813.7916.30
6Kolis, Andrzej54.53111.2423.1120.1727.7116.1324.12
MIEJSCEZAWODNIKWYNIK (%)CZASSTAGE 1STAGE 2STAGE 3STAGE 4STAGE 5
1Kliś, Paweł100.0062.8016.2910.9510.3211.2414.00
2ŁOSIEWICZ, Andrzej75.0083.7318.9113.3712.7520.7018.00
3Olichwiruk, Wojciech65.2196.3123.9515.6416.2520.1720.30
4Gołuszek, Gabriel60.33104.0925.4717.6916.7621.5722.60
5Rosołowski, Łukasz47.37132.5733.6723.7423.3928.7123.06
6Schmalz, Joanna24.47256.6260.3960.5437.7053.3044.69
7Wojtas, Dawid22.86274.7343.2542.1637.3371.7980.20
MIEJSCEZAWODNIKWYNIK (%)CZASSTAGE 1STAGE 2STAGE 3STAGE 4STAGE 5
1Kliś, Paweł100.0062.4212.309.8111.0814.0515.18
2ŁOSIEWICZ, Andrzej87.2271.5713.5012.0411.2817.5017.25
3Naglik, Konrad79.3278.6916.6714.4113.7815.3618.47
4Wołoch, Stanisław74.1384.2018.3115.0314.3418.1418.38
5Gołuszek, Gabriel71.3087.5419.7314.3713.7019.9219.82
6Olichwiruk, Wojciech70.7888.1917.2016.1814.6021.7718.44
7Iweruk, Łukasz63.7597.9119.5915.4816.2821.3325.23
8Suchodolski, Michal60.28103.5523.5921.1016.6022.6619.60
9Gawron, Wojciech44.37140.6729.5620.5022.2642.3526.00
10Schmalz, Joanna33.61185.7143.2535.2822.9247.2337.03
MIEJSCEZAWODNIKWYNIK (%)CZASSTAGE 1STAGE 2STAGE 3STAGE 4STAGE 5
1ŁOSIEWICZ, Andrzej100.0065.6813.5413.2913.3514.9610.54
2Dobija, Marcin85.7276.6215.8413.8915.5916.8914.41
3Suchodolski, Michal62.77104.6324.6418.9020.9324.5515.61
4Wojtas, Dawid57.34114.5524.6823.1420.9225.9519.86
5Zaród, Patryk44.46147.7427.2531.4627.7735.6825.58
6Schmalz, Joanna31.84206.2539.1928.3546.3760.3232.02
MIEJSCEZAWODNIKWYNIK (%)CZASSTAGE 1STAGE 2STAGE 3STAGE 4STAGE 5
1ŁOSIEWICZ, Andrzej100.0082.5417.8711.7019.0617.1616.75
2Suchodolski, Michal99.1583.2516.4617.7516.2816.8415.92
3Naglik, Konrad86.4795.4520.3015.2121.6818.0020.26
4Juszczak, Piotr80.87102.0623.5818.9220.7119.9818.87
5Wojtas, Dawid64.51127.9527.5623.3724.5228.1224.38
6Schmalz, Joanna28.51289.4967.1129.9274.7759.8557.84
SEZON 2026

TABELA WYNIKÓW

Pistolet .22LR

MIEJSCEZAWODNIKWYNIK (%)CZASSTAGE 1STAGE 2STAGE 3STAGE 4STAGE 5
1Musiałczyk, Robert100.0069.9515.4613.3618.288.9413.91
2Piwowarczyk, Włodzimierz89.6178.0616.1612.0318.7114.0217.14
3Brychcy, Piotr82.6884.6018.7212.9021.9911.0219.97
4Berlik, Michał72.7796.1219.9514.6126.8613.3521.35
5Opiłka, Mieszko Norbert67.28103.9725.9315.0021.0618.1123.87
6Ślusarczyk, Filip51.41136.0731.3319.0444.8116.8524.04
7Hilczer, Andrzej40.05174.6432.8728.7248.8724.4739.71
8Kinasz, Wojtek38.60181.2363.8634.9128.8018.1535.51
MIEJSCEZAWODNIKWYNIK (%)CZASSTAGE 1STAGE 2STAGE 3STAGE 4STAGE 5
1Piwowarczyk, Włodzimierz100.0085.7925.7813.5813.3616.9216.15
2Brychcy, Piotr88.5396.9025.5618.8912.1621.1119.18
3Cetnarowski, Tomasz85.9399.8422.9519.0713.7425.3218.76
4Ślusarczyk, Filip73.68116.4332.6818.7524.5421.5718.89
5Opiłka, Mieszko Norbert64.41133.2028.9223.6225.8828.7726.01
6Kinasz, Wojtek43.90195.4044.9325.2327.3131.4066.53
7Szymańska, Lena31.33273.8784.2733.3642.0658.6155.57
8Hilczer, Andrzej29.41291.7358.2340.6138.5381.3872.98
MIEJSCEZAWODNIKWYNIK (%)CZASSTAGE 1STAGE 2STAGE 3STAGE 4STAGE 5
1Musiałczyk, Robert100.0062.0113.3911.2510.6212.9513.80
2Piwowarczyk, Włodzimierz84.1373.7116.4111.4112.6616.0017.23
3Brychcy, Piotr81.0976.4717.9112.819.8718.5717.31
4Cetnarowski, Tomasz76.3381.2417.0114.659.8921.2618.43
5Berlik, Michał63.7497.2817.5523.4213.4323.2319.65
6Ślusarczyk, Filip56.32110.1123.8017.2218.9726.3423.78
7Żółty, Tomasz43.81141.5346.4720.5417.1828.9028.44
8Hilczer, Andrzej22.59274.4867.1938.4122.8494.3251.72
MIEJSCEZAWODNIKWYNIK (%)CZASSTAGE 1STAGE 2STAGE 3STAGE 4STAGE 5
1Musiałczyk, Robert100.0071.2119.5612.3414.4513.2711.59
2Piwowarczyk, Włodzimierz94.7775.1417.2313.2514.9415.1314.59
3Brychcy, Piotr80.4588.5118.4017.0019.3420.1413.63
4Ślusarczyk, Filip70.07101.6219.1423.3522.4120.4216.30
5Szczuka, Bogusław69.83101.9718.7419.4717.8127.3718.58
6Piwowarczyk, Amelia61.33116.1127.2925.9924.2220.8917.72
7Berlik, Michał52.73135.0518.9138.1716.3136.3425.32
8Żółty, Tomasz43.79162.6357.9722.5434.2126.8321.08
9Knop, Mateusz26.71266.5729.6128.6232.6269.47106.25
10Bogdański, Olgierd--40.6730.6333.87--
MIEJSCEZAWODNIKWYNIK (%)CZASSTAGE 1STAGE 2STAGE 3STAGE 4STAGE 5
1Piwowarczyk, Włodzimierz100.0077.3922.3712.8114.1113.9414.16
2Musiałczyk, Robert95.8780.7221.6210.1517.3615.6315.96
3Białecki, Ernest86.8289.1423.5812.9316.9918.4917.15
4Brychcy, Piotr77.7499.5527.1712.6223.9318.2117.62
5Piwowarczyk, Amelia76.68100.9224.9516.8119.8420.3918.93
6Zamarski, Aleksander69.15111.9226.5514.6023.5928.9018.28
7Ślusarczyk, Filip67.20115.1630.3916.2522.2218.0228.28
8Opiłka, Mieszko Norbert63.03122.7824.8619.9128.0825.9723.96
9Opozda, Paulina29.45262.8247.6638.1246.4985.5345.02
10BARAN, SYLWIA20.57376.2681.0748.4193.0588.6665.07
SEZON 2026

TABELA WYNIKÓW

Pistolet .22LR Open

MIEJSCEZAWODNIKWYNIK (%)CZASSTAGE 1STAGE 2STAGE 3STAGE 4STAGE 5
1Dobija, Marcin100.0056.4311.429.9911.129.0314.87
2Golasz, Przemysław98.8457.0912.3910.0813.439.3511.84
3Gołuszek, Gabriel80.7569.8817.0112.1014.6911.8914.19
4Godzic, Mateusz75.9574.3018.6713.1715.7311.5115.22
5Naglik, Konrad75.2974.9515.1618.5116.3910.7214.17
6Więcek, Jarosław65.8885.6517.8412.7220.1915.6419.26
7Mrochen, Wojciech53.40105.6728.3718.3025.7713.7119.52
MIEJSCEZAWODNIKWYNIK (%)CZASSTAGE 1STAGE 2STAGE 3STAGE 4STAGE 5
1Dobija, Marcin100.0056.6115.089.2710.5210.1211.62
2Golasz, Przemysław96.6258.5918.199.127.7710.8812.63
3Gołuszek, Gabriel79.6471.0819.1412.5011.7114.3813.35
4Godzic, Mateusz78.3372.2719.1410.5513.3515.7313.50
5Więcek, Jarosław73.0677.4819.3715.9311.6514.4316.10
6Naglik, Konrad69.9980.8821.3913.2813.2417.0215.95
7Lekstan, Andrzej63.4489.2323.7914.5215.3120.5815.03
8Swędzioł, Paweł29.30193.2377.0024.5625.9337.3628.38
MIEJSCEZAWODNIKWYNIK (%)CZASSTAGE 1STAGE 2STAGE 3STAGE 4STAGE 5
1Dobija, Marcin100.0053.8210.4211.618.0712.1111.61
2Naglik, Konrad87.5761.4613.1111.379.9812.5714.43
3Godzic, Mateusz79.7867.4614.9913.6711.6314.0813.09
4Gołuszek, Gabriel63.9584.1613.3211.0911.7233.2114.82
5Lekstan, Andrzej59.7890.0322.3516.2415.5519.0116.88
6Swędzioł, Paweł42.64126.2239.7920.6418.3826.6720.74
7Juszczak, Piotr--46.80----
MIEJSCEZAWODNIKWYNIK (%)CZASSTAGE 1STAGE 2STAGE 3STAGE 4STAGE 5
1Dobija, Marcin100.0051.9210.988.1212.1611.089.58
2Naglik, Konrad74.5569.6417.9513.1313.8015.099.67
3Piwowarczyk, Włodzimierz68.9575.3017.7312.8913.1020.4711.11
4Piwowarczyk, Amelia67.9576.4114.5013.2317.8717.2213.59
5Ingram, Paweł52.6598.6122.9620.4321.9521.4611.81
6Nizioł, Artur--41.98----
MIEJSCEZAWODNIKWYNIK (%)CZASSTAGE 1STAGE 2STAGE 3STAGE 4STAGE 5
1Dobija, Marcin100.0057.1414.719.0411.4110.5311.45
2Godzic, Mateusz85.2567.0317.2010.8311.8813.4213.70
3Piwowarczyk, Amelia83.2968.6017.9710.7214.1513.3712.39
4Iweruk, Łukasz67.9884.0523.0416.5014.1115.8214.58
5Naglik, Konrad66.3086.1816.6512.7915.4713.9927.28
6Lekstan, Andrzej54.20105.4231.9918.0517.1321.1117.14
7Juszczak, Piotr22.02259.4544.5320.0199.5433.8861.49
8Bartosz, Bogdański18.82303.5753.6948.2383.1943.5974.87
9Knop, Mateusz--30.70101.25---
SEZON 2026

TABELA WYNIKÓW

Pistolet Production Optics

MIEJSCEZAWODNIKWYNIK (%)CZASSTAGE 1STAGE 2STAGE 3STAGE 4STAGE 5
1Kliś, Paweł100.0059.7812.6810.9412.5910.2513.32
2Kadyła, Adam78.7275.9416.7714.5316.9512.6615.03
3Gabryś, Brayan77.1277.5218.2413.5918.3313.2314.13
4Wojtyczok, Wojciech74.7379.9915.8215.1817.2714.2217.50
5Kieres, Tomasz74.2780.4918.0314.7217.7514.3515.64
6Szczuka, Bogusław71.0784.1118.0914.4718.1314.6218.80
7Weirauch, Łukasz68.4987.2817.3116.1519.8613.3120.65
8Mosio-Mosiewski, Marek64.8392.2121.1418.9119.3915.8516.92
9Bajda, Mateusz62.1296.2321.5817.6821.6116.6118.75
10Kordyś, Damian61.8596.6621.9419.3821.8916.4716.98
11Godzic, Mateusz58.90101.4922.3419.8224.0215.8219.49
12Ciarkowski, Maciej58.51102.1721.9817.2322.0117.4323.52
13Hordyniak, Paweł56.42105.9523.7717.4724.1214.2726.32
14kurelus, mariusz55.17108.3621.1316.8031.2316.2122.99
15Szymański, Tomasz54.48109.7226.2521.4923.0417.0621.88
16Ewertowski, Michał53.69111.3524.1619.4523.5117.7726.46
17Koczur, Sylwia52.86113.1023.6021.0727.1518.9922.29
18Janikowska, Renata51.91115.1523.9021.8328.0319.1122.28
19Zolty, Grzegorz51.90115.1917.7516.9330.8727.0322.61
20Schmalz, Radoslaw51.52116.0324.1918.3628.0021.2224.26
21Nowak, Bronisław47.68125.3725.5122.3325.4819.7732.28
22Jarosz, Arkadiusz47.31126.3529.6525.8725.4117.1528.27
23Lewczuk, Grzegorz45.93130.1523.8822.3136.9616.8030.20
24Kolon, Paweł44.25135.1135.0220.6634.9416.1728.32
25Karoń, Radosław43.36137.8827.3720.0243.5115.6731.31
26Jarosz, Adrian42.33141.2427.3220.3039.5218.3835.72
27Paul, Piotr40.31148.3035.5524.2834.3022.3631.81
28Zaród, Patryk38.03157.1938.4028.4932.3824.3833.54
MIEJSCEZAWODNIKWYNIK (%)CZASSTAGE 1STAGE 2STAGE 3STAGE 4STAGE 5
1Kliś, Paweł100.0061.6717.2210.9810.0111.9611.50
2Gabryś, Brayan76.0481.1018.6716.3913.7515.3616.93
3Kieres, Tomasz75.3381.8719.8214.7612.7618.0916.44
4Szczuka, Bogusław70.7287.2021.4116.2514.8016.2418.50
5Wojtyczok, Wojciech69.3988.8722.8115.9415.6416.9817.50
6Kordyś, Damian59.53103.5927.0621.0915.8420.1519.45
7Szymański, Tomasz59.15104.2624.9417.1318.8923.9319.37
8Koczur, Sylwia57.65106.9823.8719.4816.9424.6122.08
9Mosio-Mosiewski, Marek57.23107.7623.4419.4416.5324.9523.40
10Ciarkowski, Maciej55.33111.4525.8818.1717.7525.7023.95
11Bajda, Mateusz53.09116.1728.4922.0918.0325.2622.30
12Sowa, Marek52.01118.5727.4022.1022.1722.6324.27
13EWERTOWSKI, Michał49.15125.4832.9120.9220.3828.8322.44
14Schmalz, Radoslaw48.54127.0429.5324.5619.6529.4723.83
15Karoń, Radosław48.10128.2031.3520.7724.9523.4027.73
16Janikowska, Renata46.92131.4429.8324.9224.8526.3125.53
17Kapłan, Krzysztof42.92143.7027.4724.0824.0239.5828.55
18Lewczuk, Grzegorz41.76147.6842.7523.7820.7932.6527.71
19Łysak, Marcin24.54251.3249.9337.7934.1243.0186.47
MIEJSCEZAWODNIKWYNIK (%)CZASSTAGE 1STAGE 2STAGE 3STAGE 4STAGE 5
1Kliś, Paweł100.0060.5213.7810.6210.6311.9813.51
2Gabryś, Brayan84.3471.7614.7612.1913.6815.0816.05
3Wojtyczok, Wojciech78.1077.4915.4013.6912.6819.4116.31
4Zolty, Grzegorz70.7085.6017.2116.8414.5419.2517.76
5Koczur, Sylwia61.9497.7120.2418.5417.5121.1520.27
6Bajda, Mateusz61.0199.2020.0117.6416.4825.0819.99
7Nowak, Bronisław56.39107.3319.0420.5421.2821.4924.98
8Schmalz, Radoslaw54.13111.8122.1220.2318.8023.3227.34
9Karoń, Radosław51.70117.0724.0118.6516.8132.0725.53
10Budzińska-Sobczyk, Zofia14.60414.6378.5685.5250.3795.73104.45
MIEJSCEZAWODNIKWYNIK (%)CZASSTAGE 1STAGE 2STAGE 3STAGE 4STAGE 5
1Kadyła, Adam100.0072.7315.3812.5616.7015.2812.81
2Gabryś, Brayan97.6674.4714.6213.5816.9815.5413.75
3Hareza, Damian80.4490.4117.6116.1019.2121.4116.08
4Zolty, Grzegorz75.0196.9620.6917.3821.3719.3318.19
5Kordyś, Damian74.0798.1921.8718.5720.5518.8918.31
6Bajda, Mateusz72.35100.5320.1518.6319.6722.0620.02
7Koczur, Sylwia66.82108.8422.2720.6822.9921.6721.23
8Lewczuk, Grzegorz62.46116.4424.9821.6423.7224.2721.83
9Janikowska, Renata61.28118.6921.7221.5025.3930.1419.94
10Nowak, Bronisław59.16122.9334.7021.4622.9623.3020.51
11Olszowy, Marcin49.27147.6230.2625.6830.8939.9920.80
12Żukiewicz, Tomasz44.85162.1527.2531.7528.9247.4926.74
13NICER, ARTUR40.91177.7630.3635.3337.0845.6629.33
14Kinasz, Wojtek38.30189.8939.5331.2340.4735.7542.91
15Dutka, Grzegorz38.00191.3935.4232.2429.5363.9130.29
16Kaczmarczyk, Jonatan36.60198.7042.3135.0843.6240.9036.79
17Ryba, Mariusz--29.28----
MIEJSCEZAWODNIKWYNIK (%)CZASSTAGE 1STAGE 2STAGE 3STAGE 4STAGE 5
1Kadyła, Adam100.0078.5617.8814.0615.4815.6315.51
2Zolty, Grzegorz85.3192.0921.8415.6218.7617.8718.00
3Kordyś, Damian79.8898.3522.3616.5517.9720.3421.13
4kurelus, mariusz72.27108.7121.4523.2725.9917.7820.22
5Bajda, Mateusz67.98115.5631.5518.4624.0420.4421.07
6Żółty, Tomasz67.72116.0124.2418.8530.1221.7521.05
7Janikowska, Renata61.79127.1429.5819.5526.8425.4425.73
8Nowak, Tadeusz61.62127.4930.5020.7429.8122.2824.16
9Żukiewicz, Tomasz60.04130.8432.9720.4028.1025.5123.86
10Janikowski, Jerzy58.40134.5237.3220.1026.4727.3823.25
11Kinasz, Wojtek46.99167.1832.9333.3739.3528.2733.26
12Jarosz, Arkadiusz---38.15104.7423.4629.93
SEZON 2026

TABELA WYNIKÓW

Pistolet Standard Optics

MIEJSCEZAWODNIKWYNIK (%)CZASSTAGE 1STAGE 2STAGE 3STAGE 4STAGE 5
1Golasz, Przemysław100.0069.8916.2112.1715.3511.6414.52
2ŁOSIEWICZ, Andrzej94.4274.0217.3712.6317.4911.9414.59
3Wontor, Mateusz87.3779.9919.0013.4918.9912.8715.64
4Olichwiruk, Wojciech73.8694.6319.8015.1722.6316.0620.97
5Jarosz, Krystian70.7798.7620.4316.3724.9217.6119.43
6Więcek, Jarosław70.0099.8420.8318.3323.1516.6120.92
7Rybka, Michal66.44105.2022.4720.9623.7516.6921.33
8Piwowarczyk, Włodzimierz62.98110.9826.0219.9323.1615.0326.84
9Habryn, Tomasz62.73111.4224.7117.8628.0017.1723.68
10Śledź, Piotr58.45119.5828.2821.0429.1717.2223.87
11Janikowski, Jerzy52.95131.9829.1622.6337.7116.2226.26
MIEJSCEZAWODNIKWYNIK (%)CZASSTAGE 1STAGE 2STAGE 3STAGE 4STAGE 5
1Golasz, Przemysław100.0068.7516.3913.5811.0513.8413.89
2ŁOSIEWICZ, Andrzej89.5676.7617.9213.3312.6817.0615.77
3Wontor, Mateusz79.6486.3320.6115.6413.8519.0317.20
4Mochocki, Damian73.4493.6125.3516.3414.0018.4919.43
5Belczyk, Arkadiusz68.14100.8923.2918.1216.4520.7722.26
6Rybka, Michal63.14108.8922.7820.3117.5325.4422.83
7Piwowarczyk, Włodzimierz61.25112.2531.7420.6817.8521.7620.22
8Janikowski, Jerzy49.59138.6536.3025.0522.9732.4421.89
9Hutnik, Marcin48.43141.9532.5926.1330.4127.5125.31
MIEJSCEZAWODNIKWYNIK (%)CZASSTAGE 1STAGE 2STAGE 3STAGE 4STAGE 5
1ŁOSIEWICZ Optics, Andrzej100.0063.9413.0312.459.2414.5114.71
2Dudys, Piotr86.8673.6114.7313.2112.3017.2416.13
3Mioduszewski, Tomasz79.9380.0015.8215.6712.4517.7618.30
4Mochocki, Damian77.9981.9916.7913.5811.7217.9022.00
5Piwowarczyk, Włodzimierz72.8987.7218.5614.4815.0620.7118.91
6Ingram, Paweł67.0795.3322.2518.5515.5921.5317.41
7Rosa, Grzegorz65.5697.5319.4617.8413.6426.9519.64
8Skórzak, Wojciech58.64109.0320.0918.9816.9026.0527.01
9Hutnik, Marcin57.86110.5122.9322.3818.2025.8921.11
10Janikowski, Jerzy54.92116.4325.0119.6717.2530.6023.90
11Janikowska, Renata53.00120.6425.5021.0921.3829.3123.36
12Sak, Krzysztof49.73128.5729.8419.8817.8834.3026.67
13Hutnik, Marcel47.21135.4328.3425.8321.8031.5527.91
MIEJSCEZAWODNIKWYNIK (%)CZASSTAGE 1STAGE 2STAGE 3STAGE 4STAGE 5
1ŁOSIEWICZ, Andrzej Optyka100.0063.9014.6712.4312.4613.3411.00
2Mochocki, Damian86.9273.5216.4913.9516.8613.8112.41
3Dudys, Piotr82.8877.1015.3313.6514.7620.4912.87
4Rosa, Grzegorz75.5984.5318.3714.4419.1619.1113.45
5Piwowarczyk, Włodzimierz72.4288.2316.9617.6116.6120.9016.15
6Wojtyczok, Wojciech71.6089.2518.1417.1919.4717.1817.27
7Naglik, Konrad69.0992.4918.5216.8919.4622.4915.13
8Iweruk, Łukasz68.2793.6019.8016.7717.5019.9919.54
9Tokarczyk, Michał65.8697.0319.2317.1419.6824.1016.88
10Rybka, Michal62.99101.4423.0217.5820.8521.9518.04
11Mioduszewski, Tomasz62.65102.0026.3114.0728.4519.7013.47
12Ewertowski, Michał54.92116.3625.0221.5923.5327.5318.69
13Janikowski, Jerzy53.79118.7926.9422.8721.8228.0219.14
14Kociołek, Jarosław53.16120.2022.8423.6622.8829.4921.33
15Kieliba, Inez51.26124.6621.4624.5822.6837.9118.03
16Sak, Krzysztof50.43126.7020.4630.9826.9929.1419.13
17Nawalkowski, Marek35.86178.2132.2541.5740.4736.3627.56
MIEJSCEZAWODNIKWYNIK (%)CZASSTAGE 1STAGE 2STAGE 3STAGE 4STAGE 5
1ŁOSIEWICZ, Andrzej Optics100.0072.0615.7411.8415.8015.3213.36
2Iweruk, Łukasz75.8894.9721.8014.6519.1120.4818.93
3Rosa, Grzegorz72.8098.9820.3215.5423.7120.6018.81
4Piwowarczyk, Włodzimierz71.86100.2823.5215.5719.6721.7619.76
5Ewertowski, Michał68.80104.7421.6019.0620.7520.6022.73
6Jóźwik, Marek68.28105.5423.4818.1918.7422.7222.41
7Rybka, Michal47.87150.5327.3418.6060.5121.4422.64
8Zaród, Patryk46.96153.4525.7022.7834.3344.7425.90
9Mikolajczyk, Dawid41.28174.5544.0125.7835.8135.0833.87
SEZON 2026

TABELA WYNIKÓW

MiniRifle Open

MIEJSCEZAWODNIKWYNIK (%)CZASSTAGE 1STAGE 2STAGE 3STAGE 4STAGE 5
1Pacek, Krzysztof100.0050.8612.128.1810.249.5910.73
2Dobija, Marcin97.3652.2412.139.2010.709.9710.24
3Wichary, Andrzej89.8056.6412.9811.2311.239.4511.75
4Żerdziński, Michał86.3158.9312.4211.8912.498.8713.26
5Wojtarek, Konrad84.6360.1012.4210.5211.9010.4514.81
6Karaś, Marcin81.4562.449.898.2310.8622.9710.49
7Schmalz, Radoslaw76.5866.4114.6111.2713.5011.3915.64
8Frydel, Paweł73.7268.9914.4812.6115.9711.5314.40
9Aniołek, Mateusz73.4369.2612.0010.3314.869.9922.08
10Buchacz, Michał71.7470.8915.1612.3616.0112.2915.07
11Naglik, Konrad69.2373.4716.3213.5214.2714.8614.50
12Tabor, Tomek69.0373.6814.9812.2816.8013.6315.99
13Jakubowski, Mateusz39.66128.2420.2212.6117.9562.6514.81
14Kociołek, Jarosław32.18158.0717.2912.9115.2012.8499.83
MIEJSCEZAWODNIKWYNIK (%)CZASSTAGE 1STAGE 2STAGE 3STAGE 4STAGE 5
1Dobija, Marcin100.0049.4212.698.418.329.8810.12
2Pacek, Krzysztof96.3051.3213.558.509.119.9310.23
3Karaś, Marcin95.9151.5313.388.348.4110.9410.46
4Żerdziński, Michał86.5257.1215.6011.638.1711.1810.54
5Wichary, Andrzej85.0558.1116.7410.708.6610.9611.05
6Wojtarek, Konrad82.7859.7015.949.109.4813.6411.54
7Wołoch, Stanisław75.6965.2916.6411.2611.8913.1612.34
8Mochocki, Damian74.6266.2316.5513.209.1415.2612.08
9Lekstan, Andrzej74.2666.5518.0414.268.7713.1512.33
10Bryś, Mateusz73.7367.0317.7812.1411.5113.0612.54
11Godzic, Mateusz72.4168.2517.9711.0411.4215.1612.66
12Schmalz, Radoslaw71.3469.2718.9812.5511.4212.7713.55
13Suchodolski, Michal70.3670.2417.1811.3311.2013.8316.70
14Frydel, Paweł67.5073.2218.5813.3411.5915.1614.55
15Bułdak, Łukasz66.6574.1518.5514.5713.1014.3513.58
16Buchacz, Michał66.4074.4319.6412.6011.9814.9215.29
17Kociołek, Jarosław62.0379.6723.0314.7311.9314.1715.81
18Bogdański, Olgierd57.1686.4620.8714.6215.9217.2417.81
19Kryska, Robert53.5092.3825.4721.0914.5516.8214.45
20Barbasiewicz, Agnieszka----17.1820.6620.10
21Mulder, Sylwia----21.8030.8229.72
MIEJSCEZAWODNIKWYNIK (%)CZASSTAGE 1STAGE 2STAGE 3STAGE 4STAGE 5
1Karaś, Marcin100.0045.198.678.398.0410.459.64
2Pacek, Krzysztof99.9345.229.517.637.1311.199.76
3Dobija, Marcin97.9646.139.467.947.8211.179.74
4Żerdziński, Michał90.7449.8010.687.839.1611.0611.07
5Mochocki, Damian76.6258.9812.5611.4411.7611.8311.39
6Bryś, Mateusz73.4261.5512.8610.5111.2114.5112.46
7Aniołek, Mateusz72.3362.4816.9510.679.6812.6612.52
8Schmalz, Radoslaw70.7963.8413.8411.8811.3513.8312.94
9Godzic, Mateusz67.6766.7814.1711.5012.2215.2613.63
10Frydel, Paweł66.7867.6714.2011.9312.3416.2712.93
11Buchacz, Michał66.0068.4714.0112.4212.2214.6715.15
12Lekstan, Andrzej63.6670.9919.2912.2212.8012.8413.84
13Tabor, Tomasz62.9771.7713.9512.2412.6517.5715.36
14Kociołek, Jarosław61.4273.5815.8011.7013.6415.6416.80
15Kozłowski, Tomasz61.0873.9915.3812.4412.3616.4317.38
16Kaczmarczyk, Jonatan54.2183.3619.7115.7913.8216.8717.17
MIEJSCEZAWODNIKWYNIK (%)CZASSTAGE 1STAGE 2STAGE 3STAGE 4STAGE 5
1Pacek, Krzysztof100.0046.619.958.1610.5010.417.59
2Dobija, Marcin98.3547.3910.277.7010.6110.628.19
3Żerdziński, Michał91.4550.9710.598.5111.5612.098.22
4Karaś, Marcin89.1252.308.8813.3611.5010.937.63
5Schmalz, Radoslaw73.9663.0213.7310.0613.7414.7610.73
6Buchacz, Michał67.9668.5815.4413.0514.4214.0711.60
7Tabor, Tomasz63.8573.0016.6712.6417.3115.3211.06
8Mochocki, Damian63.1173.8617.9511.0211.2412.8420.81
9Bryś, Mateusz61.7475.4916.5715.7715.9716.3610.82
10Kociołek, Jarosław61.6575.6114.4515.4015.2017.0713.49
11Frydel, Paweł60.3477.2419.2313.8816.5215.6711.94
12Grzesiak, Piotr58.4679.7315.1913.0815.1319.3916.94
13Wypiór, Piotr53.5687.0216.5514.6819.6621.5114.62
14Folfasiński, Tomasz51.6390.2717.8316.7317.3317.1621.22
15Nizioł, Monika----19.6426.9020.51
MIEJSCEZAWODNIKWYNIK (%)CZASSTAGE 1STAGE 2STAGE 3STAGE 4STAGE 5
1Pacek, Krzysztof100.0050.9612.977.649.6810.0010.67
2Dobija, Marcin98.5551.7112.427.5711.6210.1010.00
3Żerdziński, Michał87.9157.9714.547.7910.6714.2310.74
4Karaś, Marcin85.8159.3915.709.0710.6311.4112.58
5Godzic, Mateusz74.9967.9616.9212.2512.8713.4412.48
6Knop, Mateusz67.5175.4918.0212.4915.7615.6313.59
7Rosa, Grzegorz66.3876.7717.1411.3115.9417.6814.70
8Tabor, Tomasz65.0278.3822.1511.6614.3316.3913.85
9Folfasiński, Tomasz64.6578.8320.1213.2514.2515.9715.24
10Frydel, Paweł63.7679.9317.7513.6615.6216.3416.56
11Kuś, Krzysztof61.1883.2923.6411.3317.4914.0816.75
12Wypiór, Piotr47.85106.5026.9218.9720.1419.1321.34
SEZON 2026

TABELA WYNIKÓW

MiniRifle Standard

MIEJSCEZAWODNIKWYNIK (%)CZASSTAGE 1STAGE 2STAGE 3STAGE 4STAGE 5
1Brychcy, Piotr100.0062.1312.2011.2814.929.7813.95
2Pacek, Krzysztof85.7372.4716.1211.9416.9611.5815.87
3Sitkowski, Mateusz83.1374.7417.0213.0118.5013.7212.49
4Zamarski, Aleksander82.0375.7416.7511.9318.2012.5216.34
5Pieniążek, Tymoteusz73.5984.4320.4314.9717.7212.8818.43
MIEJSCEZAWODNIKWYNIK (%)CZASSTAGE 1STAGE 2STAGE 3STAGE 4STAGE 5
1Brychcy, Piotr100.0068.8918.7412.6011.0114.0512.49
2Pacek, Krzysztof87.9478.3417.4115.8513.4218.2213.44
3Rudnicki, Oliwier84.1481.8820.1513.9614.8017.8315.14
4Zamarski, Aleksander76.9989.4825.1713.5911.9018.3620.46
MIEJSCEZAWODNIKWYNIK (%)CZASSTAGE 1STAGE 2STAGE 3STAGE 4STAGE 5
1Brychcy, Piotr100.0060.8712.6910.309.3713.7714.74
2Rudnicki, Oliwier92.1366.0712.7311.2510.9216.0515.12
3Pacek, Krzysztof87.0469.9314.4610.6310.3614.2120.27
4Zamarski, Aleksander85.0771.5516.5111.9611.9316.0615.09
5Suchodolski, Michal79.0577.0015.1613.5413.8516.7017.75
6Ingram, Paweł78.4777.5716.2011.9611.7518.2519.41
7Skórzak, Wojciech39.94152.4219.4230.0930.1934.1438.58
MIEJSCEZAWODNIKWYNIK (%)CZASSTAGE 1STAGE 2STAGE 3STAGE 4STAGE 5
1Brychcy, Piotr100.0059.7712.5910.8113.2213.439.72
2Pacek, Krzysztof80.4074.3414.8514.1015.3016.8413.25
3Ingram, Paweł77.0377.5915.0713.4318.8417.8312.42
4Zamarski, Aleksander74.2980.4618.3412.3615.6021.4312.73
5Jaczewski, Ireneusz58.19102.7116.3514.7316.7819.0435.81
MIEJSCEZAWODNIKWYNIK (%)CZASSTAGE 1STAGE 2STAGE 3STAGE 4STAGE 5
1Brychcy, Piotr100.0070.0817.6611.3714.8113.7112.53
2Zamarski, Aleksander93.5974.8819.4411.1716.1015.3012.87
3Pacek, Krzysztof92.8275.5019.2411.4916.8713.7014.20
4Bryś, Mateusz89.3378.4518.2312.0816.5415.2816.32
5Jaczewski, Ireneusz71.1798.4721.2414.0117.4032.1113.71
SEZON 2026

TABELA WYNIKÓW

PCC

MIEJSCEZAWODNIKWYNIK (%)CZASSTAGE 1STAGE 2STAGE 3STAGE 4STAGE 5
1Karaś, Marcin100.0051.8411.1810.5610.138.2311.74
2Kuban, Marcin92.7955.8712.1810.4612.848.9111.48
3Pacek, Krzysztof89.8057.7312.0410.6713.838.6212.57
4Zawadzki, Mariusz89.5557.8913.3010.4812.169.6512.30
5Szczuka, Bogusław88.5758.5312.9610.2714.409.0311.87
6Wichary, Andrzej Pcc87.7559.0812.4610.4916.919.0710.15
7Lewczuk, Grzegorz84.9061.0612.6211.0513.3810.9813.03
8Żerdziński, Michał83.8661.8216.7812.8211.608.7911.83
9Olichwiruk, Wojciech80.7264.2213.0011.7914.5611.5713.30
10Dąbek, Marcin79.8864.9014.6113.1714.6810.1712.27
11Habryn, Tomasz79.3465.3414.9812.9013.5410.8613.06
12Ciarkowski, Maciej77.6266.7913.8912.5015.8610.6013.94
13Banach, Michał77.4766.9215.1811.4014.3612.1113.87
14Mrochen, Wojciech77.4166.9714.3311.9213.1011.4016.22
15Dunin-Wąsowicz, Krzysztof75.1369.0014.3312.8816.3711.5113.91
16Suchodolski, Michal74.1569.9114.0613.2814.5911.0616.92
17Bajda, Mateusz72.4571.5515.1814.8715.4010.8415.26
18Modzelewski, Wiktor70.1573.9015.7814.1816.4312.9614.55
19Nowak, Bronisław68.3575.8517.7814.5917.5512.1013.83
20Rybka, Michal65.6478.9815.5014.1820.8113.3015.19
21Duszyk, Paweł65.3979.2816.4213.6621.4612.3215.42
22Marszalek, Tomasz64.6580.1816.7513.8218.9214.6616.03
23Mucha, Maciej59.5787.0318.6914.9020.3813.8119.25
24Boronczyk, Krzysztof55.8692.8118.7516.9821.5316.8318.72
25Zaród, Patryk45.47114.0021.3118.1534.6917.5522.30
MIEJSCEZAWODNIKWYNIK (%)CZASSTAGE 1STAGE 2STAGE 3STAGE 4STAGE 5
1Dobija, Marcin100.0051.5713.959.137.409.7011.39
2Karaś, Marcin94.3054.6914.529.359.2011.3210.30
3Pacek, Krzysztof90.5756.9415.549.498.6411.1712.10
4Kuban, Marcin87.1159.2015.599.859.3512.4411.97
5Szczuka, Bogusław86.1759.8519.279.758.4110.8011.62
6Hareza, Damian86.0659.9216.7610.389.6412.2410.90
7Żerdziński, Michał83.3961.8416.9811.309.6311.4312.50
8Zawadzki, Mariusz82.3462.6317.2311.4410.2711.8511.84
9Lekstan, Andrzej80.1664.3317.4912.1210.7212.2711.73
10Ciarkowski, Maciej79.1065.2017.6112.0510.6012.3012.64
11Wichary, Andrzej78.4265.7616.8211.199.9914.0513.71
12Wołoch, Stanisław76.7467.2018.3111.1310.2913.7213.75
13Olichwiruk, Wojciech76.4867.4319.1511.6911.2412.7612.59
14Kapłan, Krzysztof74.6169.1216.9512.9011.6313.6114.03
15Swędzioł, Paweł73.9969.7017.3311.5011.6515.9213.30
16Gabryś, Brayan72.4171.2217.4912.4313.6413.7613.90
17Dunin-Wąsowicz, Krzysztof72.3271.3120.9611.9511.4312.0414.93
18Dąbek, Marcin71.3372.3017.8712.6113.4413.9314.45
19Kryska, Bartosz70.8772.7720.0714.0610.7813.8913.97
20Banach, Michał70.1373.5421.1611.7811.0113.9315.66
21Lewczuk, Grzegorz69.2174.5124.1012.4710.4213.7913.73
22Mrochen, Wojciech68.9974.7519.7313.2812.6714.2314.84
23Fryda, Marcin68.9874.7620.1012.7011.5615.8014.60
24Rybka, Michal67.7876.0919.9713.1313.7014.2815.01
25Basta, Adrian66.8677.1319.7212.6213.6319.5911.57
26Kordyś, Damian64.4580.0222.3715.7412.1216.0413.75
27Bajda, Mateusz63.0481.8120.4619.5312.6314.4114.78
28Bułdak, Łukasz62.8982.0020.6214.6314.8316.8315.09
29Duszyk, Paweł62.8982.0021.4914.1512.2918.4315.64
30Mucha, Maciej61.7083.5823.1712.8513.1717.6016.79
31Hutnik, Marcin59.0687.3221.2918.3313.8916.5917.22
32Dawid, Dariusz58.8287.6824.6513.4712.1822.9514.43
33Modzelewski, Wiktor58.0288.8822.7513.9414.3420.8816.97
34Śledź, Piotr57.8689.1325.0814.2414.6116.8718.33
35EWERTOWSKI, Michał57.5689.6022.2616.2815.5817.1618.32
36Cieślik, Szczepan56.7390.9122.6114.9418.7318.0316.60
37Jarosz, Adrian55.2793.3024.1219.8111.2319.8118.33
38Marszalek, Tomasz54.0795.3723.3115.8223.6017.8314.81
39Golab, Tadeusz52.7797.7225.1517.0816.3120.2418.94
40Łysak, Marcin50.99101.1325.7816.7816.1619.9522.46
41Szczepanek, Marcin47.22109.2119.7114.8520.9333.0720.65
42Barbasiewicz, Agnieszka----31.2324.3421.77
43Frąszczak, Katarzyna----16.82--
44Mulder, Sylwia----29.5931.7228.41
MIEJSCEZAWODNIKWYNIK (%)CZASSTAGE 1STAGE 2STAGE 3STAGE 4STAGE 5
1Pacek, Krzysztof100.0046.6110.138.057.8110.989.64
2Dobija, Marcin96.7848.1610.577.388.5810.6810.95
3Karaś, Marcin94.0949.549.418.659.6010.7911.09
4Kuban, Marcin91.3751.0110.549.367.9011.9511.26
5Żerdziński, Michał81.6457.0912.6710.058.5912.0613.72
6Zawadzki, Mariusz79.7358.4613.2510.0111.1712.7011.33
7Dunin-Wąsowicz, Krzysztof77.8759.8612.8611.1010.0413.6612.20
8Olichwiruk, Wojciech75.2561.9411.8711.8010.8412.9414.49
9Lekstan, Andrzej73.9763.0111.829.8911.7216.9312.65
10Dudys, Piotr73.5663.3612.3612.0911.2614.5913.06
11Dąbek, Marcin73.4263.4811.2614.0411.0011.1316.05
12Swędzioł, Paweł73.0963.7713.7412.1210.3014.3713.24
13Wołoch, Stanisław72.5064.2911.9411.6311.8215.7813.12
14Mrochen, Wojciech69.7366.8413.9710.9311.2915.8814.77
15Szczepanek, Marcin69.2767.2916.2612.8210.0013.7014.51
16Duszyk, Paweł67.2669.3012.7612.6911.3716.5415.94
17Bajda, Mateusz66.8569.7212.7913.0311.7216.3515.83
18Dunin-Wąsowicz, Radosław66.3870.2214.3311.0512.3816.9515.51
19Sternak, Sebastian66.0870.5416.5211.8311.1016.5814.51
20Nowak, Bronisław64.8271.9115.0513.4313.3114.9215.20
21Kordas, Wojciech64.0372.7913.5012.1411.9314.7520.47
22Mucha, Maciej63.6973.1816.8812.5611.1217.6215.00
23Golab, Tadeusz52.0689.5319.4015.8916.4720.3117.46
24Hutnik, Marcel50.6492.0419.1320.2615.4619.5817.61
25Hutnik, Marcin49.6993.8123.2117.3816.1819.7417.30
26Boronczyk, Krzysztof40.01116.5020.6222.7415.9723.6033.57
27Juszczak, Piotr--22.16----
28Nagły, Paweł-----26.62-
29Szczepański, Adam--53.96-24.82--
30Wolny, Rafal--23.41--32.42-
MIEJSCEZAWODNIKWYNIK (%)CZASSTAGE 1STAGE 2STAGE 3STAGE 4STAGE 5
1Dobija, Marcin100.0046.509.827.749.8611.217.87
2Karaś, Marcin95.0948.909.298.9811.2810.468.89
3Pacek, Krzysztof91.5050.8210.1610.909.9310.609.23
4Szczuka, Bogusław87.8552.9310.389.8811.1712.179.33
5Hareza, Damian87.5253.1310.899.9812.2110.599.46
6Zawadzki, Mariusz83.0456.0010.6810.2012.3912.4010.33
7Mioduszewski, Tomasz76.4760.8114.2311.3113.7911.929.56
8Żerdziński, Michał76.4060.8611.1310.4116.8512.589.89
9Dąbek, Marcin76.1561.0612.919.9514.5414.049.62
10Ciarkowski, Maciej75.8461.3112.7811.1613.4213.4710.48
11Iweruk, Łukasz73.8362.9816.2311.8511.8310.6512.42
12Lewczuk, Grzegorz72.6064.0513.5611.0416.0112.9410.50
13Knop, Mateusz72.3364.2913.7311.5114.2813.3711.40
14Rybka, Michal71.0165.4814.2711.4913.3014.6211.80
15Wojtyczok, Wojciech70.4765.9913.6212.5112.9314.2412.69
16Dudys, Piotr69.8566.5713.9114.0312.1114.4712.05
17Kordyś, Damian67.4368.9614.4413.7413.9516.6110.22
18Sitkowski, Mateusz66.7369.6814.4112.7416.4514.7311.35
19Karpiel, Kacper63.8972.7816.8513.2915.3813.1414.12
20Kryska, Bartosz63.8772.8014.4713.9918.4413.9411.96
21Bajda, Mateusz63.5073.2314.6914.8813.3217.9812.36
22Rosa, Grzegorz63.1173.6813.9013.7718.5813.7713.66
23Koczur, Sylwia62.4174.5115.0013.9115.6115.8714.12
24Michałek, Łukasz60.6876.6314.3115.6915.1718.2913.17
25Dawid, Dariusz60.5476.8114.2717.2515.9117.9011.48
26Kieliba, Inez60.2577.1813.5815.9916.5016.2014.91
27Kielak, Artur58.3479.7013.5213.5318.2819.8014.57
28Cieślik, Szczepan57.8980.3314.1616.8217.3518.0014.00
29Kawałek, Dawid57.5680.7915.7118.5816.9815.7813.74
30Żemański, Bartłmiej56.1482.8318.9216.2116.2317.4014.07
31Markowski, Łukasz53.0087.7417.8114.2918.7121.4315.50
32Zaród, Patryk49.8593.2820.8016.5818.8618.5418.50
33Golab, Tadeusz44.32104.9228.4320.2520.2920.6415.31
34Nawalkowski, Marek42.97108.2221.6923.0020.7322.5820.22
35Szczepanek, Marcin19.11243.3415.4617.1519.3391.4899.92
36Nizioł, Monika----16.3618.0219.69
MIEJSCEZAWODNIKWYNIK (%)CZASSTAGE 1STAGE 2STAGE 3STAGE 4STAGE 5
1Dobija, Marcin100.0051.1714.297.319.6210.199.76
2Pacek, Krzysztof91.6455.8413.698.9010.7912.0710.39
3Karaś, Marcin89.0857.4414.889.3412.1111.419.70
4Białecki, Ernest87.8958.2213.439.5312.4510.9011.91
5Zawadzki, Mariusz82.1662.2816.0011.5711.2011.8011.71
6Żerdziński, Michał77.8065.7716.838.3713.8314.6012.14
7Dunin-Wąsowicz, Krzysztof76.9966.4618.7310.5611.7114.3111.15
8Lekstan, Andrzej76.9466.5117.109.9612.1712.8014.48
9Ciarkowski, Maciej76.8066.6316.3711.3714.3512.9011.64
10Iweruk, Łukasz73.3769.7417.2513.3312.5614.3412.26
11Juszczak, Piotr71.4671.6120.5910.9212.7212.7314.65
12Szczepanek, Marcin70.6572.4320.789.9514.9213.6813.10
13Kordyś, Damian70.1872.9118.4111.3214.2914.2514.64
14Kubica, Arkadiusz69.6973.4219.0810.8215.6513.9013.97
15Dąbek, Marcin69.1574.0020.4810.6116.6713.4012.84
16Knop, Mateusz68.4574.7519.2311.6313.7715.5214.60
17Dunin-Wąsowicz, Radosław68.3374.8921.5610.3915.2614.5613.12
18Michałek, Łukasz67.2076.1520.5013.8313.3414.4514.03
19Schmalz, Radoslaw67.0776.2916.5812.4416.1814.8016.29
20Rybka, Michal63.8080.2020.9914.4616.1214.0014.63
21Bajda, Mateusz63.0481.1724.6812.3814.3316.5313.25
22Kuś, Krzysztof61.8782.7020.5713.2515.9617.2415.68
23Kawałek, Dawid61.4383.3019.9911.8920.1116.0115.30
24Bartosz, Bogdański59.6685.7721.2812.9915.5116.4219.57
25Dawid, Dariusz59.2986.3026.3411.4416.2517.1115.16
26Kuś, Dawid59.1486.5222.3813.3117.6915.5317.61
27Zaród, Patryk56.1791.1023.9014.5019.3817.3315.99
28Kaczmarczyk, Jonatan55.6192.0221.7416.2922.8416.3814.77
29Hanusek, Piotr53.6495.3924.6715.7318.1619.9416.89
30Cieślik, Szczepan50.65101.0222.4021.6318.1019.2319.66
SEZON 2026

TABELA WYNIKÓW

Pistolet Combat

MIEJSCEZAWODNIKWYNIK (%)CZASSTAGE 1STAGE 2STAGE 3STAGE 4STAGE 5
1Sitkowski, Mateusz100.0083.3618.0015.7721.6113.1814.80
2Banach, Michał93.5389.1320.4015.6920.5113.7818.75
3Zawadzki, Mariusz92.0590.5619.1617.2622.3514.1717.62
4Sokołowski, Adam87.3395.4518.5114.9827.6116.0118.34
5Foszczyński, Paweł83.7699.5221.8818.4825.3415.6318.19
6Gamułkiewicz, Łukasz79.88104.3622.3916.9628.0415.4321.54
7Dąbek, Marcin78.80105.7924.4415.5024.6618.3722.82
8Suchodolski, Michal76.36109.1723.3923.1323.1717.2922.19
9Wojtarek, Konrad72.67114.7120.5020.5232.5915.8125.29
10Marszalek, Tomasz71.16117.1526.2419.6723.3219.9327.99
11Niedźwiecki, Łukasz67.24123.9723.2024.8132.8417.6425.48
12Bogdański, Michał---17.4120.78--
MIEJSCEZAWODNIKWYNIK (%)CZASSTAGE 1STAGE 2STAGE 3STAGE 4STAGE 5
1Sitkowski, Mateusz100.0088.6521.6918.8314.6117.3816.14
2Weirauch, Łukasz96.1792.1821.0515.7013.9419.7321.76
3Banach, Michał91.6396.7522.0618.2816.7820.9718.66
4Serafin, Mariusz90.6697.7822.7917.3918.2720.2519.08
5Naglik, Konrad88.43100.2524.0816.8419.2619.7620.31
6Zawadzki, Mariusz87.42101.4123.5416.8416.5722.5021.96
7Suchodolski, Michal87.20101.6623.3420.0617.2020.7020.36
8Hordyniak, Paweł86.91102.0026.4320.6715.8820.6618.36
9Hareza, Damian86.10102.9625.1517.9315.9223.8420.12
10Gamułkiewicz, Łukasz85.81103.3125.2016.9615.8526.5618.74
11Sokołowski, Adam85.40103.8124.8715.5421.6121.6920.10
12Foszczyński, Paweł84.63104.7525.3520.0617.9721.2220.15
13Kończyk, Kacper80.73109.8128.0717.8416.6325.7921.48
14Marszalek, Tomasz78.72112.6227.0819.7318.9325.9520.93
15Niedźwiecki, Łukasz77.89113.8226.8622.1218.2625.0921.49
16Dąbek, Marcin75.37117.6225.6617.0023.1632.2019.60
17Więcek, Jarosław72.10122.9625.4619.6121.6227.4828.79
18Basta, Adrian68.89128.6834.4119.5320.1127.2527.38
19Kolis, Andrzej68.52129.3728.7131.7820.8027.1820.90
20Wojtarek, Konrad67.71130.9330.2624.3019.1727.7729.43
21Żaworonkow, Dymitr52.23169.7338.3529.8529.3135.9536.27
22Jarosz, Arkadiusz51.94170.6843.1225.2725.4645.9630.87
23Bogdański, Michał---16.4915.8320.48-
24Piwowarczyk, Włodzimierz------26.14
MIEJSCEZAWODNIKWYNIK (%)CZASSTAGE 1STAGE 2STAGE 3STAGE 4STAGE 5
1Sokołowski, Adam100.0078.8917.8815.5011.1217.9016.49
2Gamułkiewicz, Łukasz99.8479.0217.3813.5813.7415.1319.19
3Sitkowski, Mateusz96.6381.6418.7315.4413.8016.2217.45
4Banach, Michał93.5884.3016.5915.0815.0718.3819.18
5Serafin, Mariusz88.6588.9919.4915.9315.9717.9819.62
6Hordyniak, Paweł87.3290.3516.6216.3813.3721.8422.14
7Zawadzki, Mariusz79.2499.5624.2717.1413.7023.5120.94
8Szymański, Tomasz77.01102.4422.7117.9815.5022.4023.85
9Dąbek, Marcin75.12105.0220.3221.7715.9926.2220.72
10Niedźwiecki, Łukasz61.25128.7926.5422.8714.4544.1120.82
11Suszalski, Kamil51.30153.7736.2621.3316.3553.2826.55
12Kaczmarczyk, Jonatan43.48181.4437.2232.1535.4138.3638.30
13Juszczak, Piotr--48.93----
MIEJSCEZAWODNIKWYNIK (%)CZASSTAGE 1STAGE 2STAGE 3STAGE 4STAGE 5
1Król, Wiktor100.0077.1416.2914.0514.4016.6115.79
2Sitkowski, Mateusz95.8980.4518.6815.9517.1015.4313.29
3Weirauch, Łukasz88.7686.9118.2016.1716.9619.3116.27
4Banach, Michał88.5087.1617.1416.1417.6021.6714.61
5Hordyniak, Paweł81.1895.0219.0317.5322.4521.5714.44
6Zawadzki, Mariusz80.5795.7420.6019.9618.9518.8717.36
7Bajur, Rafał77.7499.2320.6516.6917.5725.7318.59
8Szymański, Tomasz71.74107.5321.5720.0621.8623.3920.65
9Kolis, Andrzej66.56115.9024.1718.0822.1633.3718.12
10Madej, Jakub65.41117.9424.2221.1028.0125.5819.03
11Dąbek, Marcin64.60119.4228.6021.3226.2425.4617.80
12Kawałek, Dawid61.69125.0426.7222.2129.3025.4721.34
13Niedźwiecki, Łukasz61.11126.2424.5521.2323.2232.3924.85
14Kowalski, Marcin30.49252.9676.2735.7533.6862.5544.71
15Nizioł, Monika----60.3659.8262.31
16Bujak, LukaszDQ------
MIEJSCEZAWODNIKWYNIK (%)CZASSTAGE 1STAGE 2STAGE 3STAGE 4STAGE 5
1Sitkowski, Mateusz100.0089.8321.4814.2216.8718.0619.20
2Banach, Michał99.1390.6221.7715.0217.6319.3616.84
3Sokołowski, Adam92.7296.8824.6416.0118.1118.2719.85
4Zawadzki, Mariusz92.3797.2523.9615.4219.8520.9217.10
5Lekstan, Andrzej91.0698.6524.2515.3820.2020.3518.47
6Szymański, Tomasz88.23101.8121.5019.0520.0920.6220.55
7Piskorz, Cyprian78.90113.8627.9915.9223.9325.6820.34
8Madej, Jakub78.86113.9127.9216.5025.5524.6319.31
9Gamułkiewicz, Łukasz78.43114.5427.7018.2322.4828.2017.93
10Dąbek, Marcin77.85115.3928.7319.6624.4419.9922.57
11Ślusarczyk, Filip76.26117.7924.4820.5721.1725.0226.55
12Dunin-Wąsowicz, Radosław76.10118.0426.9116.8524.7824.0125.49
13Kawałek, Dawid73.19122.7328.8317.9427.9326.5021.53
14Jarosz, Adrian72.94123.1629.4218.4126.4225.5623.35
15Bartosz, Bogdański34.11263.3440.7170.1845.9959.2847.18
[wpgmza id="1"]
W RAZIE PYTAŃ

KONTAKT

speedsteel@hubertech.pl

 

Strzelnica Hubertech, Jaworzno ul. Energetyków 2A

SPONSORZY I PARTNERZY